o nás

Od začátku existence Loveink je naším posláním šířit dobré praktiky související s tetování. Chceme, aby každý majitel tetování věděl, jak se starat a pečovat o své tatuaje.

Loveink nabízí neustále se rozšiřující nabídku kosmetiky pro péči o čerstvé i zhojené tetování. Naše másla okouzlí každého svojí vůní, kvalitou a výběrem surovin. Veškerá kosmetika má w 100% přírodní a veganské složení. Pečlivě vybíráme a kontrolujeme dodavatele tak, aby produkty, které nabízíme, byly pro vaše tetování bezpečné a přátelské. V kosmetice Loveink nenajdete parabeny, konzervační látky ani ropné látky.

Každý kosmetický přípravek je námi osobně testován před uvedením do prodeje. Nepřipouštíme žádné kompromisy, proto kontrolujeme všechny produkty v různých podmínkách, takže se jimi můžete vždy těšit.

Jsme také oficiálním partnerem Akademie Tetování a Tattoo Days, se kterými organizujeme odborné konference pro tatéry, kteří chtějí neustále rozvíjet své znalosti a dovednosti. Naším společným cílem je, aby byl polský tetovací průmysl na vysoké úrovni, aby odčaroval panující stereotypy;)

Váš košík je prázdný.

Proveďte svůj první nákup